Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Summer 2018

03 May Posted by in Blog, News | Comments Off
MGI Summer 2018
 

Сонечко вже піднімається над обрієм нагадуючи нам, що скоро буде літо та час відпочинку. О, це неймовірне відчуття паузи та насолоди, коли є час смакувати сніданок не поспішаючи. В такі моменти здається, що навіть у часу є присмак кави. Тому що насолода може тривати не хвилини, а години. І коли вже кава зовсім холодна, ви згадуєте, що час збиратися на англійську школу, яка чекає на вас у вашому місті.

Так-так, MGI поспішає до вас, щоб розділити спекотні хвилини літньої відпустки разом у спілкуванні  та пізнанні нової практичної методики у вивченні Англійської. На вас чекатимуть двадцять годин неймовірного часу у дружній атмосфері. Спілкування з носіями мови, які ділитимуться з вами не тільки своїми серцями, але й традиціями, вподобаннями, радістю, жартами. Незмінні та люблячі Майкл та Дженн Готт, які присвятили себе, щоб відкрити для вас нові двері та можливості, не тільки у світ англійської мови, а можливо, у нове життя сповнене радості та надії.21+

Повірте нам, ці люди зможуть перенести вас у атмосферу Америки, і вам навіть не потрібно купувати білети на літак.

Увага!!! Цього літа Америка їде до вас!

Не втрачайте нагоду провести час з користю, а також відпочити разом з нами. Не втрачайте нагоду отримати нові знання,відчути ритми справжньої американської музики, драйву та гарного настрою.
Адже, кожен з нас мріяв би спілкуватися вільно англійською, а як щодо відчуттів? Відчувати кожну літеру нас вчили своєю мовою, але ми гарантуємо вам, що за тиждень ви будете тими, в кого буде українсько – американська душа.
Хочемо нагадати, що ми чекаємо на кожного. Батьки та діти, дідусі й бабусі, сестри друзі та брати, ми їдемо для того, щоб познайомитися з вами, даруючи найкраще, що є у нас. Потоваришуватися з вами та допомогти стати ближчими до світу, адже подорожувати та спілкуватися набагато швидше і простіше,  коли тобі не потрібен перекладач.

Всі викладачі MGI є волонтерами та приїжджають до України за власний рахунок під час своєї відпустки або канікул. Навчання в MGI є безкоштовним, проте при реєстрації вноситься благодійний внесок у розмирі 50 грн. Ці кошти ми витрачаємо на вас – друк матеріалів, реєстраційні картки, бейджи та ін.
095

Ніколи не пізно вчитися, а ще й коли навчання – в задоволення та доступне для кожного!

Чекайте на нас та плануйте гаряче літо разом з MGI:

MGI Маріуполь 

18 – 28 червня 2018

MGI Mariupol 2018

MGI Запоріжжя

2 – 12 липня 2018

MGI Zaporizhia 2018

MGI Харків 

16 – 26 липня 2018

MGI Kharkiv 2018

А також у Харкові буде дитяча школа MGI Kids.

MGI Kids Харків – з 16 по 21 липня 2018

MGI Kharkiv 4 Youth 2018


Команда MGI Kids  підготувала для ваших діток лише найкращі практичні уроки та завдання. Розвиваючі ігри та пісні, які допоможуть вашій дитині у вивченні мови. Гарна та дружня атмосфера, яка сприяє запам’ятовуванню. Ми гарантуємо, що ваша дитина полюбить англійську більш ніж цукерки)

Реєструйтеся вже зараз!

Ми чекаємо саме на вас.

 

з повагою,

MGI Administration