Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Texas Country Boys 2021

21 Jul Posted by in Blog, News | Comments
Texas Country Boys 2021
 

🤠 Жовтень цього року буде здійсненням д-о-о-о-о-вгоочікуваних мрій та сподівань. Здогадалися, про що йдеться? Правильно! Про живу англомовну подію в кількох містах України! З 19 по 29 жовтня 2021р. у вас є прекрасна нагода побувати на концерті чудового кантрі-гурту «Texas Country Boys». 🎸🥁🎹🎶

Після довгих обмежень, які принесла світові коронавірусна пандемія, так хочеться чогось позитивного та обнадійливого. Серед ізоляції, невтішних новин, страхів та переживань, від яких усі давно втомилися, мусить бути щось світле й радісне. Саме з такою позитивною та життєствердною програмою і завітають американські музиканти до українських слухачів. Хлопці теж не могли дочекатися, коли нарешті з’явиться можливість здійснити цей тур Україною — він планувався ще від початку 2020 року. За цей час вони провели кілька онлайн-концертів, але інтернет при всіх своїх перевагах не може замінити живої динаміки справжнього концерту, коли музика, яка лунає зі сцени, зливається зі щирими емоціями слухацької аудиторії — і відбувається справжнє свято.

🎵 Музика кантрі має поціновувачів у цілому світі — навіть попри те, що її батьківщиною є південь Сполучених Штатів. І це зрозуміло, адже кантрі є музикою людських почуттів і переживань, надій та розчарувань, труднощів і перемог над ними. До цього всього музиканти гурту «Texas Country Boys» додають щиросердну любов до людей та до Бога, а також бажання робити цей світ кращим. Їхні пісні — це звістка про те, що людина не залишається наодинці зі своїми труднощами, що Бог завжди готовий допомогти та врятувати. І зараз, напевно, як ніколи, ця звістка дуже на часі. Тож запрошуємо вас подарувати собі гарне кантрі-свято!

Чекаємо на вас на концерті.

з повагою,

MGI Administration

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.