Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Сountry Music

12 Apr Posted by in Blog, News | Comments Off on Сountry Music
Сountry Music
 

Музика кантрі, яка має всенародну любов у Північній Америці та користується неабиякою популярністю в цілому світі, в Україні, на жаль, не є добре знаною.

Звісно, і в нас можна знайти її шанувальників, але її рідко коли почуєш на радіо, вона майже ніколи не лунає зі сцен, і назагал серед українців уявлення про цей надзвичайно багатий музичний стиль є доволі розмитим та стереотипним.

Найближчим часом ви матимете нагоду цю ситуацію дещо виправити.

Але спершу спробуймо коротко розглянути, як виник цей стиль, у чому його найхарактерніші особливості і чому його так палко люблять у багатьох країнах світу.

logo picture

Стиль кантрі (англ. country music — сільська музика) бере початок від народної музики білого населення сільських районів півдня та заходу США. У його основі лежать пісенні та танцювальні мелодії різних народів Європи, і при тому, що у кантрі чітко прослідковується слід англо-кельтської музичної традиції, цей стиль увібрав у себе все найкраще з того, що переселенці привезли до Америки звідусіль. Зокрема, це знайшло своє віддзеркалення у тому, які інструменти стали найбільш характерними для кантрі — різноманітні щипкові струнні (гітара, мандоліна, банджо), народна скрипка-фіддл, губна гармоніка, тощо.

Вічні теми любові, відданості, дружби, витривалості, переживання особистих чи загальнонародних нещасть є притаманними музиці багатьох народів, і вони пронизують музику кантрі наскрізь — і веселі танцювальні композиції, і протяжні балади торкаються душевних струн слухачів і резонують з їхніми внутрішніми переживаннями. І це, напевно, є чи не найголовнішою причиною загальної любові до цього стилю.

Кантрі виокремлюється як музичний стиль на початку 20-го століття. За свою столітню історію присутності у музичній індустрії він перетворився з музики сільських свят на повноцінний музичний напрямок, що справив значний вплив на інші музичні стилі та жанри, зокрема, на рок-н-рол, рокабілі, ритм-н-блюз тощо. Сам він теж зазнавав впливів, і нині є чимало цікавих суміжних стилів, наприклад, кантрі-рок, кантрі-поп, альт-кантрі чи навіть техно-кантрі.

igor piano

У квітні цього року відбуватиметься концертний тур техаського гурту «Country Boys» містами України. Ви маєте нагоду ближче познайомитися з цим дивовижним музичним напрямком, і, почувши на власні вуха автентичне його виконання, зрозуміти, чому його так люблять у світі.

Програма концертного туру:

20 квітня 2016 м. Львів – початок о 19:00 Незабутній вечір у міському Палаці культури ім.Гната Хоткевича, вул. Кушевича, 1.

21 квітня 2016 м. Луцьк – початок о 19:00 концерт у драм театрі ім. Т.Г. Шевченка,

Театральний майдан,1

22 квітня 2016 м. Івано-Франківськ – початок о 19:00 Незабутній вечір у драм театрі

ім. Iвана-Франка, вул. Незалежності, 42

23 квітня 2016 м. Чернівці – початок о 18:00 Незабутній вечір у Будинку офіцерів,

Театральна площа, 6.

24 квітня 2016 м. Хмельницький – початок о 18:00 концерт у Хмельниуькій обласній філармонії,

вул. Гагаріна, 7.

26 квітня 2016 м. Чернігів – початок о 19:00 концерт у Чернігівській філармонії,

Проспект Миру, 15.

27 квітня 2016 м. Черкаси – початок о 19:00 концерт у обласній філармонії,

вул. Хрещатик, 196.

28 квітня 2016 м. Київ – початок о 19:00 Незабутній вечір у Центрі Культури та Мистецтв НАУ, проспект Комарова, 1.

 

Довідки за тел.: (093) 202-71-54, (098) 101-28-45

Не пропустіть чудову концертну програму у Вашому місті!