Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI “English 4 Youth”

Kids

 

Вивчаємо англійську з Americanцями!

Вперше в Житомирі з 13 по 18 липня 2015 р. курс англійської мови для дітей та молоді!

На численні прохання батьків та студентів курсу “Michael Gott International” в 2011 р була розроблена програма для дітей і підлітків у віці від 10 до 16 років.

Мета цієї програми – покращити володіння розмовною англійською у невимушеній і приємній атмосфері таким чином, щоб це в першу чергу було цікаво і весело для молодшої вікової групи.

Ми пропонуємо вам семиденний курс «English 4 Youth».

Цей курс включає в себе навчальний час у класах, музику, ігри та заходи, спрямовані на загальне поліпшення навичок англійської мови. Курс ділиться на 5 різних рівнів в залежності від ступеня володіння англійською мовою.

У день проводиться по дві сесії. Молодші діти у віці від 10 до 16 запрошуються на сесію, яка проходить після обіду з 13:30 до 15:30.

Поділ курсу на сесії дозволяє американським викладачам зробити навчальний час унікальним і більш ефективним для кожної вікової групи.

У чому полягає унікальність курсу «English 4 Youth»? Це не тільки практика англійської з носіями мови, а й можливість знайти нових друзів серед американців. Колорадо, Техас, Каліфорнія можуть стати ближче не тільки під час курсу, але і в подальшому спілкуванні.

По закінченню курсу «English 4 Youth» викладачі підготують спеціальні іменні сертифікати.

У випускний день батьки всіх учнів запрошуються на спеціальну програму, щоб особисто познайомитися з викладачем, що працював з їхньою дитиною, і порадіти за успіхи своїх дітей.

Ми запрошуємо всіх бажаючих підлітків та дітей стати частиною пізнавального, особливого і, як ми думаємо, незабутнього літнього денного англійської курсу «English 4 Youth».

Реєструйтеся вже зараз, MGI English for Kids & Youth – Zhitomir 2015
або дзвоніть нам:
+38 093-202-71-54; +38 098-101-28-45.
Щодня з 09.00 – 20.00.

new