Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Program

ПРОГРАМА

Курс MGI пропонує більш як 8 різних рівней  розмовного англійського.

Наші групи формуються з людей, як з нульовим рівнем знань – Basic, так і із випускників університетів з високим рівнем англійського Syper Advance.

Як показує практика у кожного є відповідний запас іноземних слів, але студенти просто не впевнені в собі, їм тяжко почати  спілкуватися на англійській мові.

Крім того, англійський легко вивчити, але тяжко втримати в пам»яті без розмовної  практики, письма і читання. Наші викладачі з США спеціально для вас розробили   унікальну програму інтенсивного оволодіння англійською мовою.

Стати учасником може кожен старше 16 років. Студенти нашого курсу – це і старшокласники, і молоді люди і люди пенсійного віку.  Наші групи розподіляються як по віку, так і по рівню володіння англійською мовою. Якщо Вас цікавить програма  для дітей  віком від 8 до 16 років, то Ви можете перейти в розділ Enqlish fo Kids – це нова програма для дітей і підлітків.

Курс MGI – це десять днів щоденних занять тривалістю дві години.

Кожний день занять будуть проходити в 4 потоки (сесії), при реєстрації на курс Ви можете вибрати зручний для Вас час з урахуванням  Вашого графіка роботи.

1 сесія: 10.00  –  12.00

2 сесія: 13.30  –  15.30

3 сесія  16.00  –  18.00

4 сесія  19.00  –  21.00

За правилами курсу в день можна відвідувати тільки одну сесію. Можливо на протязі 10 днів Вам знадобиться змінити час сесії. Це робиться дуже просто – Ви особисто погоджуєте з викладачем, коли Вам буде зручно прийти на наступний раз.