Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Dnipro 2021

16 Jul Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Dnipro 2021
MGI Dnipro 2021
 

➡️ Шановні шанувальники англійської мови! 🇬🇧🇺🇸

Чудова новина – з 4 по 14 жовтня 2021 року у Дніпрі відбудеться благодійна акція – інтерактивний курс англійської мови «Майкл Готт Інтернешнл». MGI – це дві години англійської з викладачами зі сполучених Штатів Америки впродовж десятьох днів. Всі викладачі MGI є волонтерами та приїжджають до України за власний рахунок під час своєї відпустки або канікул. Навчання в MGI є безкоштовним, проте при реєстрації вноситься благодійний внесок у розмирі 50 грн. Ці кошти ми витрачаємо на вас – друк матеріалів, реєстраційні картки, бейджи та ін.

Під час реєстрації ви зможете обрати найкращий для вас час занять:

Перша сесія: 10:00 – 12:00;

Друга сесія: 13:30 – 15:30;

Третя сесія: 16:00 – 18:00;

Четверта сесія: 19:00 – 21:00.

Якщо вам не вистачає практики спілкування з носіями англійської мови та ви мрієте покращити свій власний рівень іноземної мови, тоді ці курси саме для вас.

Наша програма розрахована на людей старше 16 років – школярі, студенти, випускники вузів та дорослі. Існує 6 різних рівнів викладання англійської мови – від початкового для тих, хто починає вивчення мови, до найвищого для викладачів.

Для запису на курси відкрито попередню реєстрацію:

Після того як ви зареєструєтеся он-лайн на нашому сайті www.mgi4ua.com, ми запросимо вас пройти співбесіду до початку навчання у суботу 2 жовтня 2021 р.

Перед співбесідою треба буде заповнити студентську картку та отримати бейдж.

Чекаємо на Вас, до зустрічі на курсах!

З повагою, 

Адміністрація MGI