Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Dnipro English for Youth & Kids 2017

10 Jun Posted by in Blog, News | Comments Off on Dnipro English for Youth & Kids 2017
Dnipro English for Youth & Kids 2017
 

Вперше у Дніпрі з 10 по 15 липня 2017 р. курс англійської мови для дітей та підлітків!

На численні прохання батьків та студентів курсу “Michael Gott International” в 2011 р була розроблена програма для дітей та підлітків у віці від 9 до 16 років.

Мета цієї програми – покращити володіння розмовною англійською у невимушеній і приємній атмосфері таким чином, щоб це в першу чергу було цікаво і весело для молодшої вікової групи.

Ми пропонуємо вам шестиденний курс «English fot Youth and Kids».

Цей курс включає в себе навчальний час у класах, музику, ігри та заходи, спрямовані на загальне поліпшення навичок англійської мови. Курс ділиться на 5 різних рівнів в залежності від ступеня володіння англійською мовою.

З 10:00 до 12:00 на вас чекає незабутній ранок – дві години спілкування з американцями!

У чому полягає унікальність курсу «English fot Youth and Kids»? Це не тільки практика англійської з носіями мови, а й можливість знайти нових друзів серед американців. Колорадо, Техас, Каліфорнія можуть стати ближче не тільки під час курсу, але і в подальшому спілкуванні.

По закінченню курсу «English fot Youth and Kids» викладачі підготують спеціальні іменні сертифікати.

У випускний день батьки всіх учнів запрошуються на спеціальну програму, щоб особисто познайомитися з викладачем, що працював з їхньою дитиною, і порадіти за успіхи своїх дітей.

Ми запрошуємо всіх бажаючих підлітків та дітей стати частиною пізнавального, особливого і, як ми думаємо, незабутнього літнього денного англійської курсу «English fot Youth and Kids».

Реєструйтеся онлайн:
MGI Dnipro English for Kids & Youth 2017
або за телефоном: (093) 202-71-54; (098) 101-28-45.
MGI Administration