Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI February 2021

16 Dec Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI February 2021
MGI February 2021
 

Welcome to MGI! 

MGI February 2021 – 2й всеукраїнський онлайн курс розмовної англійської з носіями мови. Вперше MGI об’єднує кожного незважаючи на місце знаходження. Отож де б ви не знаходились, якщо у вас є доступ до мережі інтернет та бажання вивчати англійську у затишній атмосфері під час карантину – ми чекаємо на вас!

Благодійна акція! Навчання – безкоштовне. У листопаді маєте чудову нагоду покращити володіння англійською в онлайн спілкуванні з носіями мови за допомогою Zoom програми.

Запрошуємо вас зануритись в англійську разом з найкращою командою зі Сполучених Штатів Америки MGI. Це справжні супергерої, які прагнуть поділитися та надихнути вас на нові знання в англійській мові. Зараз, як ніколи кожен з нас потребує позитивних речей у буденності. Пандемія вплинула на кожного, багато хто втратив роботу, надію у світле майбутнє.

Сьогодні як ніколи, знати англійську – це дійсно суперсила. Обіцяємо вам, що наприкінці курсу ви будете найсильнішим супергероєм англійської мови.

З 1 по 6 лютого 2021 року відбудеться благодійна акція – всеукраїнський інтерактивний курс англійської мови «Майкл Готт Інтернешнл». MGI інтенсив – це година англійської з викладачами зі сполучених Штатів Америки впродовж шести днів.

Запрошуємо вас та ваших друзів! Наша програма розрахована на людей старше 16 років – школярі, студенти, випускники вузів та дорослі. Існує 6 різних рівнів викладання англійської мови – від початкового для тих, хто починає вивчення мови, до найвищого для викладачів. Студенти нашого курсу – це і старшокласники, і молоді люди, і люди пенсійного віку. Наші групи розподіляються як по віку, так і по рівню володіння англійською мовою.

Під час реєстрації ви зможете обрати найкращий для вас час занять:

17:00 – 18:00 – перша сесія;

19:30 – 20:30 – друга сесія;

Обов’язкова умова реєстрації наявність електроної пошти на Gmail, тільки так ми можемо гарантувати вам зв’язок з викладачами. Зареєструватися на Gmail у вас займе не більше 5 хвилин. Також ми радимо встановити не тільки Zoom додаток але й Telegram

1. gmail.com ✅  2. zoom.us ✅  3. telegram.org   😃 🎉

Всі викладачі MGI є волонтерами, які пройшли MGI ESL тренінг для викладання англійської в онлайн просторі. Навчання в MGI є безкоштовним.

Для визначення вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для вас групи слід заповнити реєстраційну форму.

MGI Online February 2021

Зареєструватися на MGI – це дуже легко, навіть за допомогою мобільного телефону. Кількість місць обмежена, реєструйтеся сьогодні!

Просимо заздалегідь встановити програму/додаток Zoom, Telegram та по можливості мати гарнітура/навушники 🎤🎧 📱 або 💻.

Для отримання додаткової інформації, телефонуйте ☎️ 0981012845, або пишіть нам у телеграм 📲 t.me/mgi4ua

Щодня з 10:00 – 18:00. Чекаємо на вас!

з повагою,

MGI Administration