Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Ivano-Frankivsk 2014

30 Aug Posted by in News | Comments Off on Ivano-Frankivsk 2014
Ivano-Frankivsk 2014
 

З 13 по 23 жовтня 2014 року, у місті Івано-Франківськ відбудеться благодійна акція – інтерактивний курс англійської мови «Майкл Готт Інтернешнл». MGI – це дві години англійської з викладачами із сполучених Штатів Америки впродовж десятьох днів.

Під час реєстрації ви зможете обрати найкращий для вас час занять:

Перша сесія: 10:00 – 12:00

Друга сесія: 13:30 – 15:30

Третя сесія: 16:00 – 18:00

Четверта сесія: 19:00 – 21:00.

Всі викладачі MGI є волонтерами та приїжджають до України за власний рахунок під час своєї відпустки або канікул. Навчання в MGI – є безкоштовним, але існує благодійний реєстраційний внесок у розмирі 40 грн. Ці кошти ми витрачаємо на вас – друк матеріалів, реєстраційні картки, бейджи та ін.

Якщо вам не вистачає практики спілкування з носіями англійської мови, та ви мрієте покращити свій власний рівень іноземної мови, тоді ці курси саме для вас.

Наша програма розрахована на людей старше 16 років, – школярі, студенти, випускники вузів та дорослі. Існує 8 різних рівнів викладання англійської мови як початковий так і найвищий для викладачів.

Після того як ви зареєструєтеся он-лайн на нашому сайті www.mgi4ua.com, ми запросимо вас пройти співбесіду у суботу  або неділю до початку навчання.

Перед співбесідою треба буде заповнити студентську картку, та отримати бейдж.

 

Чекаємо на вас, до зустрічі на курсах!

З повагою, адміністрація MGI