Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Lviv 2013

10 Jun Posted by in News | Comments Off on Lviv 2013
Lviv 2013
 

Шановні друзі!
Із величезною радістю хочемо повідомити вас про те, що цього літа команда MGI знову буде у Львові!

Для нас це велика подія, і вчителі, що викладатимуть у Львівській школі MGI, не можуть дочекатися початку занять. Позаяк команда Майкл Готт Інтернешнл приїздить до Львова не вперше і не вдруге, то справедливо було б запитати: «Чим саме вас так приваблює Львів?»

Відповідаючи на це запитання, не можна не згадати чудовий дух Львова, де переплітається середньовіччя і сьогодення, його надзвичайну архітектуру, його бруківку і його кав’ярні. Неможливо обминути неймовірне переплетення різних культур і народів у цьому мальовничому місті, де однаково сильно відчувається і Україна, і Європа. Як не сказати про дивовижну атмосферу на вулицях міста, де чути ледь не кожну мову світу? Все це важливо, але головна наша відповідь — це ви, наші студенти-львів’яни. Під час проведення курсів у Львові у нас майже нема часу помилуватись вашим містом, але є час спілкуватись з його жителями і зробити свій внесок у розвиток міста Лева. І через це хочеться повертатись у Львів знову і знову.

Отож, з радістю чекатимемо і початківців в англійській, і людей з великим мовним досвідом на нашій школі. Ми докладемо всіх зусиль, щоб заняття були максимально для вас корисними.