Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Kharkiv 2018

04 Jul Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Kharkiv 2018
MGI Kharkiv 2018
 

Жителі міста Харків, ми раді запросити Вас на вивчення Англійської разом в незабутній атмосфері з найкращою командою MGI. Це справжні супергерої, які прагнуть поділитися та надихнути Вас на нові знання в Англійській мові. Багато людей вважають, що знати Англійську – це дійсно суперсила. Тому саме для Вас ми підготували багато цікавих технік, розвиваючих завдань. Обіцяємо Вам, що наприкінці курсу ви будете найсильнішим супергероєм Англійської мови. 
Чекаємо саме не Вас.

З 16 по 26 липня 2018 року у Харкові відбудеться благодійна акція – інтерактивний курс англійської мови «Майкл Готт Інтернешнл». MGI – це дві години англійської з викладачами зі сполучених Штатів Америки впродовж десятьох днів. Стати учасником може кожен старше 16 років. Студенти нашого курсу – це і старшокласники, і молоді люди і люди пенсійного віку.  Наші групи розподіляються як по віку, так і по рівню володіння англійською мовою.

Під час реєстрації ви зможете обрати найкращий для вас час занять:
Перша сесія: 13:30 – 15:30
Друга сесія: 16:00 – 18:00
Третя сесія: 19:00 – 21:00.

Всі викладачі MGI є волонтерами та приїжджають до України за власний рахунок під час своєї відпустки або канікул. Навчання в MGI є безкоштовним, проте при реєстрації вноситься благодійний внесок у розмирі 50 грн. Ці кошти ми витрачаємо на вас – друк матеріалів, реєстраційні картки, бейджи та ін.

MGI Kharkiv 2018

А також у Харкові з 16 по 21 липня – відбудеться дитяча школа MGI Kids.
Щодня з 10:00 до 12:00
Команда MGI Kids  підготувала для ваших діток лише найкращі практичні уроки та завдання. Розвиваючі ігри та пісні, які допоможуть вашій дитині у вивченні мови. Гарна та дружня атмосфера, яка сприяє запам’ятовуванню. Ми гарантуємо, що ваша дитина полюбить англійську більш ніж цукерки)

MGI Kharkiv 4 Youth 2018

Ми чекаємо саме на Вас!
з повагою,
MGI Administration