Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Lviv 2014

27 Jun Posted by in News | Comments Off on MGI Lviv 2014
MGI Lviv 2014
 

Чудова новина – з 21 по 31 липня 2014 року у місті Львів відбудеться благодійна акція – інтерактивний курс англійської мови «Майкл Готт Інтернешнл». MGI – це дві години англійської з викладачами зі сполучених Штатів Америки впродовж десятьох днів.

Під час реєстрації ви зможете обрати найкращий для вас час занять:

Перша сесія: 16:00 – 18:00

   Друга сесія: 19:00 – 21:00.

Всі викладачі MGI є волонтерами та приїжджають до України за власний рахунок під час своєї відпустки або канікул. Навчання в MGI є безкоштовним, проте при реєстрації вноситься благодійний внесок у розмирі 40 грн. Ці кошти ми витрачаємо на вас – друк матеріалів, реєстраційні картки, бейджи та ін.

Якщо вам не вистачає практики спілкування з носіями англійської мови та ви мрієте покращити свій власний рівень іноземної мови, тоді ці курси саме для вас.

Наша програма розрахована на людей старше 16 років – школярі, студенти, випускники вузів та дорослі. Існує 8 різних рівнів викладання англійської мови – від початкового для тих, хто починає вивчення мови, до найвищого для викладачів.

Після того як ви зареєструєтеся он-лайн на нашому сайті www.mgi4ua.com, ми запросимо вас пройти співбесіду у суботу  або неділю до початку навчання.

Перед співбесідою треба буде заповнити студентську картку та отримати бейдж.

Чекаємо на вас, до зустрічі на курсах!

Додаткова інформація за тел. (068) 63-68-223; (063) 077-23-40.

З повагою, адміністрація MGI