Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Online Summer 2022

01 Jun Posted by in Blog | Comments Off on MGI Online Summer 2022
MGI Online Summer 2022
 

Welcome to MGI!

MGI Online Summer 2022 — це 8-й всеукраїнський онлайн курс розмовної англійської з носіями мови. Викладачі MGI пишаються кожним українцем, в цей важкий воєнний час ми хочемо допомогти й підтримати вас. Запрошуємо вас на безкоштовний інтенсивний курс англійської мови разом з викладачами з США.

З 20 по 24 червня 2022 р. відбудеться 8-й MGI онлайн курс англійської мови.
Українці, де б ви не знаходились в Україні, або за кордоном в країнах ЄС, США, Канаді, якщо у вас є доступ до мережі інтернет та бажання вивчати англійську з носіями мови — ми чекаємо на вас!

Навчання — безкоштовне, кількість місць обмежена. По завершенню курсу ми будемо раді відправити вам електронний сертифікат та детально розкажемо про усі можливості для того, щоб ви продовжували вивчати англійську з носіями мови.

Навчання з MGI відбуватиметься щодня з 20 по 24 червня з 19:00, Київський час (GMT+3) та триватимуть годину з 19:00 до 20:00.

Всі викладачі MGI є волонтерами, які пройшли тренінг MGI ESL для викладання англійської в онлайн просторі. Навчання в MGI є безкоштовним.

Для визначення вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для вас групи слід заповнити реєстраційну форму:

MGI Online Summer June 2022

Просимо заздалегідь встановити програму/додаток Zoom та подбати про наявність гарнітури або навушників.

MGI online у 2022 році. Реєстрація відкрита до 18:00, 15 червня 2022 року. Чекаємо на зустріч з вами!

З повагою,

MGI Administration