Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Online Spring 2022

14 Feb Posted by in Blog | Comments Off on MGI Online Spring 2022
MGI Online Spring 2022
 

Welcome to MGI! 😉

MGI Online Spring 2022 — це 7-й всеукраїнський онлайн курс розмовної англійської з носіями мови. Знову MGI об’єднує всіх, де б хто не мешкав. Отож, де б ви не знаходились, якщо у вас є доступ до мережі інтернет та бажання вивчати англійську у затишній атмосфері – ми чекаємо на вас!

Благодійна акція! Навчання безкоштовне. У кінці січня та на початку лютого ви маєте чудову можливість покращити володіння англійською в онлайн спілкуванні з носіями мови з використанням програми Zoom.

Запрошуємо вас зануритись в англійську разом з найкращою командою MGI зі Сполучених Штатів Америки. Це справжні супергерої, які прагнуть ділитися своїми знаннями та надихати вас на нові досягнення. Зараз як ніколи кожен із нас потребує позитиву в щоденному житті. Пандемія триває вже так довго, від неї втомилися всі, нам усім потрібна надія на світле майбутнє.

Сьогодні як ніколи знати англійську — це дійсно суперсила. Обіцяємо вам, що наприкінці курсу ви відчуєте себе найсильнішим супергероєм англійської мови.

З 14 по 23 березня 2022 року відбудеться всеукраїнський інтерактивний курс англійської мови «Майкл Готт Інтернешнл». Онлайн курс MGI – це година англійської щодня з викладачами зі сполучених Штатів Америки впродовж восьми днів.

Запрошуємо вас та ваших друзів! Наша програма розрахована на людей віком від 16 років: школярів, студентів, випускників вишів та дорослих. Англійська мова викладатиметься на шести різних рівнях: від початкового для тих, хто починає вивчення мови, до найвищого для викладачів. Студенти нашого курсу — це і старшокласники, і молоді люди, і люди пенсійного віку. Наші групи розподіляються як за віком, так і за рівнем володіння англійською мовою.

Кількість місць обмежена, пріоритет у реєстрації мають нові студенти, які ще не проходили курс MGI у 2022 році.

Реєстрація відкрита на 1–2 сесії:

MGI сесія 1: 17:00 – 18:00

MGI сесія 2: 19:00 – 20:00

Всі викладачі MGI є волонтерами, які пройшли тренінг MGI ESL для викладання англійської в онлайн просторі. Навчання в MGI є безкоштовним.

Для визначення вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для вас групи слід заповнити реєстраційну форму.

MGI Online Spring 2022

Просимо заздалегідь встановити програму/додаток Zoom та подбати про наявність гарнітури або навушників.

З повагою,

MGI Administration