Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Summer 2018

03 May Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Summer 2018
MGI Summer 2018
 

Сонечко вже піднімається над обрієм нагадуючи нам, що скоро буде літо та час відпочинку. О, це неймовірне відчуття паузи та насолоди, коли є час смакувати сніданок не поспішаючи. В такі моменти здається, що навіть у часу є присмак кави. Тому що насолода може тривати не хвилини, а години. І коли вже кава зовсім холодна, ви згадуєте, що час збиратися на англійську школу, яка чекає на вас у вашому місті.

Так-так, MGI поспішає до вас, щоб розділити спекотні хвилини літньої відпустки разом у спілкуванні  та пізнанні нової практичної методики у вивченні Англійської. На вас чекатимуть двадцять годин неймовірного часу у дружній атмосфері. Спілкування з носіями мови, які ділитимуться з вами не тільки своїми серцями, але й традиціями, вподобаннями, радістю, жартами. Незмінні та люблячі Майкл та Дженн Готт, які присвятили себе, щоб відкрити для вас нові двері та можливості, не тільки у світ англійської мови, а можливо, у нове життя сповнене радості та надії.21+

Повірте нам, ці люди зможуть перенести вас у атмосферу Америки, і вам навіть не потрібно купувати білети на літак.

Увага!!! Цього літа Америка їде до вас!

Не втрачайте нагоду провести час з користю, а також відпочити разом з нами. Не втрачайте нагоду отримати нові знання,відчути ритми справжньої американської музики, драйву та гарного настрою.
Адже, кожен з нас мріяв би спілкуватися вільно англійською, а як щодо відчуттів? Відчувати кожну літеру нас вчили своєю мовою, але ми гарантуємо вам, що за тиждень ви будете тими, в кого буде українсько – американська душа.
Хочемо нагадати, що ми чекаємо на кожного. Батьки та діти, дідусі й бабусі, сестри друзі та брати, ми їдемо для того, щоб познайомитися з вами, даруючи найкраще, що є у нас. Потоваришуватися з вами та допомогти стати ближчими до світу, адже подорожувати та спілкуватися набагато швидше і простіше,  коли тобі не потрібен перекладач.

Всі викладачі MGI є волонтерами та приїжджають до України за власний рахунок під час своєї відпустки або канікул. Навчання в MGI є безкоштовним, проте при реєстрації вноситься благодійний внесок у розмирі 50 грн. Ці кошти ми витрачаємо на вас – друк матеріалів, реєстраційні картки, бейджи та ін.
095

Ніколи не пізно вчитися, а ще й коли навчання – в задоволення та доступне для кожного!

Чекайте на нас та плануйте гаряче літо разом з MGI:

MGI Маріуполь 

18 – 28 червня 2018

MGI Mariupol 2018

MGI Запоріжжя

2 – 12 липня 2018

MGI Zaporizhia 2018

MGI Харків 

16 – 26 липня 2018

MGI Kharkiv 2018

А також у Харкові буде дитяча школа MGI Kids.

MGI Kids Харків – з 16 по 21 липня 2018

MGI Kharkiv 4 Youth 2018


Команда MGI Kids  підготувала для ваших діток лише найкращі практичні уроки та завдання. Розвиваючі ігри та пісні, які допоможуть вашій дитині у вивченні мови. Гарна та дружня атмосфера, яка сприяє запам’ятовуванню. Ми гарантуємо, що ваша дитина полюбить англійську більш ніж цукерки)

Реєструйтеся вже зараз!

Ми чекаємо саме на вас.

 

з повагою,

MGI Administration