Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI October 2021

20 Sep Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI October 2021
MGI October 2021
 

Welcome to MGI! 🇺🇸🇬🇧😉🇺🇸🇬🇧

MGI October 2021 – 5й всеукраїнський онлайн курс розмовної англійської з носіями мови. Знову MGI об’єднує кожного незважаючи на місце знаходження. Отож, де б ви не знаходились, якщо у вас є доступ до мережі інтернет та бажання вивчати англійську у затишній атмосфері – ми чекаємо на вас!

Благодійна акція! Навчання – безкоштовне. У липні маєте чудову нагоду покращити володіння англійською в онлайн спілкуванні з носіями мови за допомогою Zoom програми.

Запрошуємо вас зануритись в англійську разом з найкращою командою зі Сполучених Штатів Америки MGI. Це справжні супергерої, які прагнуть поділитися та надихнути вас на нові знання в англійській мові. Зараз, як ніколи кожен з нас потребує позитивних речей у буденності. Пандемія вплинула на кожного, багато хто втратив роботу, надію у світле майбутнє.

Сьогодні як ніколи, знати англійську – це дійсно суперсила. Обіцяємо вам, що наприкінці курсу ви будете найсильнішим супергероєм англійської мови.

З 4 по 14 жовтня 2021 року відбудеться благодійна акція – всеукраїнський інтерактивний курс англійської мови «Майкл Готт Інтернешнл». MGI онлайн курс – це 2 години англійської з викладачами зі сполучених Штатів Америки впродовж десяти днів.

Запрошуємо вас та ваших друзів! Наша програма розрахована на людей старше 16 років – школярі, студенти, випускники вузів та дорослі. Існує 6 різних рівнів викладання англійської мови – від початкового для тих, хто починає вивчення мови, до найвищого для викладачів. Студенти нашого курсу – це і старшокласники, і молоді люди, і люди пенсійного віку. Наші групи розподіляються як по віку, так і по рівню володіння англійською мовою.

Реєстрація відкрита на вечірню сесію:

19:00 – 21:00 MGI online October 2021

Всі викладачі MGI є волонтерами, які пройшли MGI ESL тренінг для викладання англійської в онлайн просторі. Навчання в MGI є безкоштовним.

Для визначення вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для вас групи слід заповнити реєстраційну форму.

MGI Online October 2021

Просимо заздалегідь встановити програму/додаток Zoom та по можливості мати гарнітура/навушники.

Для отримання додаткової інформації, телефонуйте: 0981012845.

Щодня з 10:00 – 18:00. Чекаємо на вас!

з повагою,

MGI Administration