Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Online April 2021

17 Feb Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Online April 2021
MGI Online April 2021
 

Welcome to MGI! 

MGI April 2021 – 3й всеукраїнський онлайн курс розмовної англійської з носіями мови. Знову MGI об’єднує кожного незважаючи на місце знаходження. Отож де б ви не знаходились, якщо у вас є доступ до мережі інтернет та бажання вивчати англійську у затишній атмосфері під час карантину – ми чекаємо на вас!

Благодійна акція! Навчання – безкоштовне. У квітні маєте чудову нагоду покращити володіння англійською в онлайн спілкуванні з носіями мови за допомогою Zoom програми.

Запрошуємо вас зануритись в англійську разом з найкращою командою зі Сполучених Штатів Америки MGI. Це справжні супергерої, які прагнуть поділитися та надихнути вас на нові знання в англійській мові. Зараз, як ніколи кожен з нас потребує позитивних речей у буденності. Пандемія вплинула на кожного, багато хто втратив роботу, надію у світле майбутнє.

Сьогодні як ніколи, знати англійську – це дійсно суперсила. Обіцяємо вам, що наприкінці курсу ви будете найсильнішим супергероєм англійської мови.

З 12 по 17 квітня 2021 року відбудеться благодійна акція – всеукраїнський інтерактивний курс англійської мови «Майкл Готт Інтернешнл». MGI інтенсив – це година англійської з викладачами зі сполучених Штатів Америки впродовж шести днів.

Запрошуємо вас та ваших друзів! Наша програма розрахована на людей старше 16 років – школярі, студенти, випускники вузів та дорослі. Існує 6 різних рівнів викладання англійської мови – від початкового для тих, хто починає вивчення мови, до найвищого для викладачів. Студенти нашого курсу – це і старшокласники, і молоді люди, і люди пенсійного віку. Наші групи розподіляються як по віку, так і по рівню володіння англійською мовою.

Під час реєстрації ви зможете обрати найкращий для вас час занять:

17:00 – 18:00 – перша сесія;

19:30 – 20:30 – друга сесія;

Обов’язкова умова реєстрації наявність електроної пошти на Gmail, тільки так ми можемо гарантувати вам зв’язок з викладачами. Зареєструватися на Gmail у вас займе не більше 5 хвилин. Також усі заняття будуть проходити за допомогою додатка Zoom.

1. gmail.com   2. zoom.us   

Всі викладачі MGI є волонтерами, які пройшли MGI ESL тренінг для викладання англійської в онлайн просторі. Навчання в MGI є безкоштовним.

Для визначення вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для вас групи слід заповнити реєстраційну форму.

MGI Online April 2021

Зареєструватися на MGI – це дуже легко, навіть за допомогою мобільного телефону. Кількість місць обмежена, реєструйтеся сьогодні!

Просимо заздалегідь встановити програму/додаток Zoom та по можливості мати гарнітура/навушники   або .

Для отримання додаткової інформації, телефонуйте  0981012845, або пишіть нам у телеграм  t.me/mgi4ua

Щодня з 10:00 – 18:00. Чекаємо на вас!

з повагою,

MGI Administration