Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Online Dnipro 2020

27 Sep Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Online Dnipro 2020
MGI Online Dnipro 2020
 

MGI курс розмовної англійської мови знову у Дніпрі!

Благодійна акція! Навчання – безкоштовне. У листопаді маєте чудову нагоду покращити володіння англійською в онлайн спілкуванні з носіями мови.

Уже майже 20 років поспіль викладачі MGI приїжджають до України, щоб допомогти зробити перші кроки у вивченні англійської мови та вдосконалити надбані знання українців. Пандемія 2020 скасувала багато програм, але бажання допомогти сильніше запалює MGI волонтерів підтримати українців. Уперше за історію MGI викладачі об’єднаються для проведення онлайн інтенсивних курсів англійської мови.

З 9 по 14 листопада 2020 р відбудеться інтерактивний онлайн курс MGI Dnipro. По завершенні онлайн курсу MGI усіх буде запрошено на святковий випускний, щоб особисто познайомитися з командою волонтерів MGI та місцевими адміністраторами програми. Саме на випускному ми урочисто вручимо вам диплом та детально розкажемо про усі можливості для того, щоб ви продовжували вивчати англійську, розвивали надбані навички та з надією дивилися вперед у майбутнє. MGI викладачі переконані, що the rest of your life can be the BEST!

Навчання проводиться на шести різних рівнях: від початкового, розрахованого на тих, хто робить лише перші кроки в англійській, до поглибленого, на якому займаються люди, що вільно володіють мовою, але не хочуть зупинятися у своєму розвитку. Заняття проводяться у невимушеній атмосфері живого спілкування і спрямовуються у першу чергу на вироблення та закріплення практичних мовних навичок. На навчання запрошуються усі охочі віком від 16 років.

Для визначення вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для вас групи просимо уважно прочитати у реєстраційній формі MGI шкалу оцінювання, та самостійно визначити ваш власний розмовний рівень володіння англійської мови.

У реєстраційній анкеті, ви також можете обрати зручний час для занять, 17:00 – 18:00 або 19:30 – 20:30. MGI попереджає, що за одним пристроєм може бути тільки один студент. Бажано, щоб ви мали навушники з мікрофоном та заздалегідь встановили програму або додаток Zoom.

Кількість місць обмежена. У програмі братимуть участь понад 40 MGI викладачів, але групи будуть формуватися по 7-10 людей. Це робиться для того, щоб ви мали можливість більше познайомитися один з одним, також, щоб ви мали більше часу для практики нової лексики в діалозі та інтерактивних вправах.

Для запису на MGI Dnipro online курс відкрито реєстрацію:

MGI Dnipro online November 2020

Чекаємо на вас! Ми переконані, що ці дні інтенсивного та цікавого навчання стануть теплими та яскравими днями осені!