Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

PES Lviv Autumn – Winter Semester 2017/18

08 Nov Posted by in News, PES | Comments Off on PES Lviv Autumn – Winter Semester 2017/18
PES Lviv Autumn – Winter Semester 2017/18
 

lviv-ukraineМи любимо наше місто – темпераментне, різнобарвне, повне життя. Щохвилини тут відбувається рух – туристи, бізнесмени, студенти, львів’яни поспішають наповнювати своє життя сенсом. Львів об’єднує. Минуле, що визирає з вікон старого центру, й майбутнє, відображене у хайтеківських вікнах сучасних офісів. Пенсіонерів, що грають в шахи на стометрівці, і студентів, що натовпами збираються біля корпусів Політеху. Бізнес, що розвиває суспільство, і мистецтво, що кожних вихідних збирає своїх фанатів. Львів – це місто поєднання протилежностей, шо дає прихисток усім.

Вірним колегою у цьому служить англійська мова – мова, що об’єднує людей різних національностей, характерів, професій. Мова, яка дозволяє знайти себе в закордонному бізнесі чи мистецтві, відкриває горизонти й можливості, такі потрібні сучасним українцям. Чи замислювались ви, як багато можете зробити в такому місті, як наше, маючи хоча б мінімальні знання англійської? Ми замислювались:) Так і виникла ідея запропонувати львів’янам практичні курси розмовної англійської – PES. Ми прагнемо зробити щось нове й темпераментне, в стилі нашого міста. Тому на кожному клубі вас чекатиме атмосфера затишку в кожному кабінеті, цікаві дискусії в кожному класі, приємні розмови за горнятком чаю із носіями англійської, досвідченими викладачами-українцями. Ми підберемо для вас найзручнішу локацію й час, виберемо найкомфортнішу групу й запропонуємо ті уроки, що знадобляться вам, щоб вже завтра підкорювати світ.

Заінтриговані? Приєлнуйтесь до PES Lviv вже сьогодні он-лайн!!!
Лише для вас та лише у нашій школі на вас чекатимуть й англомовні друзі. Разом із старими друзями ви поринете у світ пригод  під назвою “Досліджуй Життя”.
Запрошуємо провести холодні вечори разом із нами. Обіцяємо, що сумно вам не буде.

group of students and teacher with notebook

З 18 листопада по 31 січня запрошуємо Вас на 1й семестр PES Lviv. Заняття проходитимуть різних локаціях міста. Оберіть найзручніший варіант для себе вже зараз:

PES #1

ПК Хоткевича, вівторок, 19:00

Pозмовна англійська на рівні Basic&Beginner, Intermediate, Advanced. Coffee&tea time із новими друзями за британським курсом Life Explored. Та ще купа цікавезних ідей від команди, що працювала з Майклом Готтом 2 тижні школи. Перше заняття – 21 листопада. Контактна особа: Люда (0639645871).

 

PES #2

Донцова 4, вівторок 18:30

4 рівні: Beginner, Pre-Intermediate, Intermediate, Advanced. Cпілкування з американкою. Перше заняття – 21 листопада. Контактна особа: Тетяна (098 295 7373)

 

PES #3

Котляревського 37, субота 17:00

Для студентів середнього й найвищого рівня володіння англійською. Окремий клас для дітей. Перше заняття – 25 листопада. Контактна особа: Павло (0971981017)

 

PES #4

Зелена 11б, понеділок вечір

Курси англійської для старшого покоління. Три основні рівні: Basic, Intermediate, Advanced. Перше заняття – 20 листопада Контактна особа: Ярослав (+380964653265)

 

PES #5

Багряного 44, вівторок 19:00
Заняття з носієм мови для рівнів Basic, Beginners, Intermediate. Контактна особа: Cергій (+380939170488)

 

Реєстрація та співбесіда відбудеться у суботу 18 листопада 2017р. з 12:00 до 15:00 за обраною Вами локацією.

Навчання безкоштовне, реєстраційний внесок – 100грн.

Реєструйтеся зараз на сайті:

PES Lviv 2017

Кількість місць обмежена! Do not miss it!
Дякуємо, що Ви з нами та обирали наші курси.

smiling friends with smartphones in city park

 

З повагою команда PES