Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Poltava – Winter 2018

28 Dec Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Poltava – Winter 2018
MGI Poltava – Winter 2018
 

Курс розмовної англійської мови знову у Полтаві! Благодійна акція! Навчання – безкоштовне. Реєстраційний внесок – 50 грн.

Group of young hipster tourists friends having fun with smartpho     У лютому маєте чудову нагоду покращити володіння англійською в живому спілкуванні з носіями мови. У попередні роки полтавчани вже мали можливість пересвідчитися у високій ефективності курсу розмовної англійської мови English Language Dynamics, який регулярно проводиться у різних містах України та інших держав організацією Michael Gott International.

У цьому році команда вчителів перебуватиме у Полтаві з 5 по 15 лютого 2018р.

Навчання проводиться на шести різних рівнях: від початкового, розрахованого на тих, хто робить лише перші кроки в англійській, до поглибленого, на якому займаються люди, що вільно володіють мовою, але не хочуть зупинятися у своєму розвиткові. Заняття проводяться у невимушеній атмосфері живого спілкування і спрямовуються у першу чергу на вироблення та закріплення практичних мовних навичок. На навчання запрошуються усі охочі віком від 16 років.

MGI Poltava

 

Для запису на курси відкрито попередню реєстрацію за онлайн-адресою:

MGI Poltava 2018

Для визначення Вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для Вас групи слід прийти на співбесіду з викладачами зі Сполучених Штатів, яка буде проводитися у суботу 3 лютого з 11:00 до 19:00, за адресою: м. Полтава, проспект Миру, 24.

Дзвоніть нам: (093) 202-71-54; (098) 101-28-45. Щодня з 09.00 – 18.00.

Чекаємо на Вас!