Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Summer 2019

10 Apr Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Summer 2019
MGI Summer 2019
 

Наші дорогі студенти, усі хто вивчають й люблять англійську мову, розмовний курс MGI з носіями мови незабаром відбудеться у Сумах, Житомирі та Запоріжжі!

Ми пишаємося вами й віримо, що для кожного з вас найкраще у житті ще попереду! Вивчати англійську з американцями це дуже весело, практично й неймовірно корисно для того, щоб підняти рівень володіння розмовної англійської мови. MGI курс – це дві години англійської з викладачами зі сполучених Штатів Америки впродовж десятьох днів. Не витрачайте нагоди отримати нові знання, відчути ритми справжньої американської музики, драйву та гарного настрою. На вас чекає незабутній час, на вас чекають нові друзі. Так, кожен викладач MGI – це ваш мотиватор, це ресурс для усіх ваших запитань, це ваш новий друг.

Всі викладачі MGI є волонтерами та приїжджають до України за власний рахунок під час своєї відпустки або канікул. Навчання в MGI є безкоштовним, проте при реєстрації вноситься благодійний внесок у розмирі 50 грн. Ці кошти ми витрачаємо на вас – друк матеріалів, реєстраційні картки, бейджи та ін.

Наша програма розрахована на людей старше 16 років – школярі, студенти, випускники вузів та дорослі. Існує 6 різних рівнів викладання англійської мови – від початкового для тих, хто починає вивчення мови, до найвищого для викладачів. За численними проханнями батьків, тільки у Запоріжжі, дві перші сесії буде проходити курс MGI Kids для дітей та підлітків віком від 8 до 16 років.

Ніколи не пізно вчитися, а ще й коли навчання – в задоволення та доступне для кожного!

Чекайте на нас та плануйте гаряче літо разом з MGI, для запису на курси відкрито попередню реєстрацію:

MGI Cуми 10 – 20 червня 2019
MGI Sumy 2019

MGI Житомир 24 червня – 4 липня 2019
MGI Zhytomyr 2019

MGI Запоріжжя 8 – 18 липня 2019
MGI Zaporizhia 2019

А також у Запоріжжі буде дитяча школа MGI Kids.
MGI Kids Запоріжжя – з 8 по 13 липня 2019
MGI Kids Zaporizhia 2019

Команда MGI Kids підготувала для ваших діток лише найкращі практичні уроки та завдання. Розвиваючі ігри та пісні, які допоможуть вашій дитині у вивченні мови. Гарна та дружня атмосфера, яка сприяє запам’ятовуванню. Ми гарантуємо, що ваша дитина полюбить англійську більш ніж цукерки)

Реєструйтеся вже зараз!

Чекаємо на вас! Ми переконані, що ці дні інтенсивного та цікавого навчання стануть справжньою родзинкою літа! Дзвоніть нам: +38 093-202-71-54; +38 098-101-28-45. Щодня з 09.00 – 18.00.
Ми чекаємо саме на вас!

з повагою,
MGI Administration