Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Summer 2020

29 May Posted by in Blog | Comments Off on MGI Summer 2020
MGI Summer 2020
 

Уже майже 20 років поспіль викладачі MGI приїжджають до України, щоб допомогти зробити перші кроки у вивченні англійської мови та вдосконалити надбані знання українців. Пандемія 2020 скасувала багато програм, але бажання допомогти сильніше запалює MGI волонтерів підтримати українців. Уперше за історію MGI викладачі об’єднаються для проведення онлайн інтенсивних курсів англійської мови.

Наші дорогі студенти, усі, хто вивчає та любить англійську мову, онлайн розмовний курс MGI з носіями мови незабаром відбудеться у Кременчуці, Полтаві, Львові, Білій Церкві та Києві!

По завершенні онлайн курсу MGI усіх буде запрошено на святковий випускний, щоб особисто познайомитися з командою MGI, волонтерами та адміністраторами програми. Саме на випускному ми урочисто вручимо вам диплом та детально розкажемо про усі можливості для того, щоб ви продовжували вивчати англійську.

Ми пишаємося вами й віримо, що для кожного з вас найкраще у житті ще попереду! Вивчати англійську з американцями — це дуже весело, практично й неймовірно корисно для підняття свого рівня володіння розмовною англійською мовою. Онлайн MGI курс – це година англійської з викладачами зі сполучених Штатів Америки впродовж шести днів + випускний. Не змарнуйте нагоду отримати нові знання, відчути ритми справжньої Америки, драйву та гарного настрою. На вас чекає незабутній час, на вас чекають нові друзі. Так, кожен викладач MGI – це ваш мотиватор, це ресурс для усіх ваших запитань, це ваш новий друг.

Усі викладачі MGI є волонтерами. Навчання в онлайн курсі MGI є безкоштовним.

Наша програма розрахована на людей віком від 16 років: школярів, студентів, випускників вишів та дорослих. У курсі запропоновано 6 різних рівнів викладання англійської мови – від початкового для тих, хто починає вивчення мови, до найвищого для викладачів.

Ніколи не пізно вчитися, тим паче, коли навчання – в задоволення та доступне для кожного!

У реєстраційній анкеті ви можете обрати зручний час для занять, 16:30 – 17:30 або 19:30 – 20:30. MGI попереджає, що за одним пристроєм може бути тільки один студент. Бажано, щоб ви мали навушники з мікрофоном та заздалегідь встановили програму або додаток Zoom.

Кількість місць обмежена. У програмі братимуть участь понад 40 MGI викладачів, але групи будуть формуватися по 7-10 осіб. Це робиться для того, щоб ви мали можливість більше познайомитися один з одним, а також, щоб ви мали більше часу для практики нової лексики в діалогах та інтерактивних вправах.

Плануйте літо разом з онлайн MGI. Для запису на курси відкрито реєстрацію:

MGI онлайн Кременчук – з 22 по 27 червня 2020
MGI Kremenchuk online June 2020

MGI онлайн Полтава – з 22 по 27 червня 2020
MGI Poltava online June 2020

MGI онлайн Львів – з 6 по 11 липня 2020

MGI Lviv online June 2020 

MGI онлайн Біла Церква – з 27 липня по 1 серпня

MGI Bila Tserkva online July 2020

MGI онлайн Київ – з 27 липня по 1 серпня

MGI Kyiv online July 2020

Реєструйтеся вже зараз! Чекаємо на вас! Ми переконані, що ці дні інтенсивного та цікавого онлайн навчання стануть справжньою родзинкою літа!

Ми чекаємо саме на вас!

З повагою,

MGI Administration