Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Update

25 Mar Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Update
MGI Update
 

Є в українській культурі, унікальна особливість. Українці, як ніхто у світі, вміють чекати з позитивом, тому, що багато з вас дійсно знає, що попереду на вас чекають найкращі роки. Ви, мабуть, чули ці слова від Майкла Готта, який вже багато років, приїжджає до України з командою волонтерів та допомагає українцям з вивченням англійської мови.

Ми пильно спостерігали за подіями у світі та на жаль, ми мусимо перенести на невизначений час програми, що були заплановані на квітень місяць 2020р. – це й курс англійської, й наша колаборація із хором Master’s Singers з Арканзасу. Нам усім треба знаходити сили й разом з рідними, вдома перечекати цей шторм. Бережіть себе та свої сім’ї!

Навколо багато змін, але це не привід сумувати. Час, який зараз є у вас, ви можете витратити на спілкування з сім’єю та друзями, а також на вивчення англійської мови вдома: перегляд фільмів, прослуховування пісень, різні online програми та курси для розвитку soft skills.

Ми віримо, що незабаром у нас ще буде можливість вільно подорожувати та ми зможемо практично допомогти вам з англійською мовою!

Слідкуйте за новинами на нашому сайті www.mgi4ua.com та на сторінці у Facebook.

З повагою MGI Адміністрація