Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Online Winter 2022

23 Dec Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Online Winter 2022
MGI Online Winter 2022
 

Welcome to MGI! 😉

MGI Online Winter 2022 — це 6-й всеукраїнський онлайн курс розмовної англійської з носіями мови. Знову MGI об’єднує всіх, де б хто не мешкав. Отож, де б ви не знаходились, якщо у вас є доступ до мережі інтернет та бажання вивчати англійську у затишній атмосфері – ми чекаємо на вас!

Благодійна акція! Навчання безкоштовне. У кінці січня та на початку лютого ви маєте чудову можливість покращити володіння англійською в онлайн спілкуванні з носіями мови з використанням програми Zoom.

Запрошуємо вас зануритись в англійську разом з найкращою командою MGI зі Сполучених Штатів Америки. Це справжні супергерої, які прагнуть ділитися своїми знаннями та надихати вас на нові досягнення. Зараз як ніколи кожен із нас потребує позитиву в щоденному житті. Пандемія триває вже так довго, від неї втомилися всі, нам усім потрібна надія на світле майбутнє.

Сьогодні як ніколи знати англійську — це дійсно суперсила. Обіцяємо вам, що наприкінці курсу ви відчуєте себе найсильнішим супергероєм англійської мови.

З 24 січня по 2 лютого 2022 року відбудеться всеукраїнський інтерактивний курс англійської мови «Майкл Готт Інтернешнл». Онлайн курс MGI – це година англійської щодня з викладачами зі сполучених Штатів Америки впродовж восьми днів.

Запрошуємо вас та ваших друзів! Наша програма розрахована на людей віком від 16 років: школярів, студентів, випускників вишів та дорослих. Англійська мова викладатиметься на шести різних рівнях: від початкового для тих, хто починає вивчення мови, до найвищого для викладачів. Студенти нашого курсу — це і старшокласники, і молоді люди, і люди пенсійного віку. Наші групи розподіляються як за віком, так і за рівнем володіння англійською мовою.

Реєстрація відкрита на 1–2 сесії:

MGI сесія 1: 17:00 – 18:00

MGI сесія 2: 19:00 – 20:00

Всі викладачі MGI є волонтерами, які пройшли тренінг MGI ESL для викладання англійської в онлайн просторі. Навчання в MGI є безкоштовним.

Для визначення вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для вас групи слід заповнити реєстраційну форму.

MGI Online Winter 2022

Просимо заздалегідь встановити програму/додаток Zoom та подбати про наявність гарнітури або навушників.

З повагою,

MGI Administration