Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Zaporizhia 2018

15 May Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Zaporizhia 2018
MGI Zaporizhia 2018
 

Літо обіцяє бути незабутнім у Запоріжжі, тому що саме у липні команда MGI завітає до Вас.
Кажуть, що відпочинок має бути з користю  – це чиста правда. Плануйте відпустку разом з MGI, та зануртеся у глибини англійської мови разом з нами . Вивчення мови з найкращими методиками, піснями, розвиваючими завданнями у колі друзів. Такого Ви ще не відчували!

Курс розмовної англійської мови MGI знову у Запоріжжі! Благодійна акція! Навчання – безкоштовне. Реєстраційний внесок – 50 грн. У липні маєте чудову нагоду покращити володіння англійською в живому спілкуванні з носіями мови. У цьому році команда вчителів перебуватиме у Запоріжжі з 2 по 12 липня 2018р. Навчання проводиться на шести різних рівнях: від початкового, розрахованого на тих, хто робить лише перші кроки в англійській, до поглибленого, на якому займаються люди, що вільно володіють мовою, але не хочуть зупинятися у своєму розвиткові. Заняття проводяться у невимушеній атмосфері живого спілкування і спрямовуються у першу чергу на вироблення та закріплення практичних мовних навичок. На навчання запрошуються усі охочі віком від 16 років. Для запису на курси відкрито попередню реєстрацію за онлайн-адресою:
MGI Zaporizhia 2018

Для визначення Вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для Вас групи слід прийти на співбесіду з викладачами зі Сполучених Штатів, яка буде проводитися у суботу 30 червня з 11:00 до 19:00  за адресою: м. Запоріжжя, проспект Соборний, 9. ДК ЗАЗ.

female student in eyglasses with folders

Дзвоніть нам: +38 093-202-71-54; +38 098-101-28-45.

Щодня з 09.00 – 18.00.

Чекаємо на Вас! Ми переконані, що ці дні інтенсивного та цікавого навчання стануть справжньою родзинкою літа!

Ми чекаємо саме на Вас!

з повагою,

MGI Administration