Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

MGI Zaporizhia 2019

26 Jun Posted by in Blog, News | Comments Off on MGI Zaporizhia 2019
MGI Zaporizhia 2019
 

Козаку не спекотно, він виходить на новий рівень і вчить англійську з американцями!
Запрошуємо мешканців Запоріжжя на безкоштовний інтенсив з розмовної англійської мови. Протягом 10 днів у MGI школі ви попрактикуєте свою вимову, непомітно вивчите до півтисячі нових слів і подолаєте мовний бар’єр. Першому заговорити з іноземцем, допомогти дитині зробити домашку і переглянути серіал в оригіналі – для наших студентів цілком здійсненна місія!
Важливе лише ваше бажання підтягнути англійську, вік і рівень знань не мають значення.

MGI курс англійської відбудеться у Запоріжжі вже з 8 по 18 липня 2019 року. Реєструйтеся за посиланням і вивчайте англійську з американцями!

Навчання проводиться на шести різних рівнях: від початкового, розрахованого на тих, хто робить лише перші кроки в англійській, до поглибленого, на якому займаються люди, що вільно володіють мовою, але не хочуть зупинятися у своєму розвиткові. Заняття проводяться у невимушеній атмосфері живого спілкування і спрямовуються у першу чергу на вироблення та закріплення практичних мовних навичок. На курс MGI запрошуються усі охочі віком від 16 років.

Для визначення Вашого рівня володіння мовою та підбору найоптимальнішої для Вас групи слід прийти на співбесіду з викладачами зі Сполучених Штатів, яка буде проводитися у суботу 6 липня з 12:00 до 19:00 та неділю 7 липня з 14:00 до 17:00. Чекаємо на Вас за адресою: м. Запоріжжя, проспект Соборний, 9. ДК ЗАЗ.

MGI Zaporizhia 2019

А також з 8 по 13 липня 2019 у Запоріжжі відбудеться програма для дітей та молоді MGI Kids&Youth. На курс MGI Kids&Youth запрошуються усі охочі віком від 8 до 16 років.

Команда MGI Kids&Youth підготувала для ваших діток лише найкращі практичні уроки та завдання. Розвиваючі ігри та пісні, які допоможуть вашій дитині у вивченні мови. Гарна та дружня атмосфера, яка сприяє запам’ятовуванню. Ми гарантуємо, що ваша дитина полюбить англійську більш ніж цукерки)

MGI Kids&Youth Zaporizhia 2019

MGI це не тільки практика англійської з носіями мови, а й можливість знайти нових друзів серед американців. Колорадо, Техас, Каліфорнія можуть стати ближче не тільки під час курсу, але і в подальшому спілкуванні.

Реєструйтеся вже зараз!

Телефонуйте нам: 0932027154; 0981012845.

Щодня з 09.00 – 18.00.

Ми чекаємо саме на Вас!

з повагою,

MGI Administration